Zoom(wo)man 2023

Terwijl we nog bezig zijn met het weghalen van de routepijlen, wil ik toch alvast pijlen wat jullie denken over de volgende editie van de Zoom(wo)man. Hieronder vind je een korte enquete voor deelnemers, vrijwilligers en anderen die mogelijk volgende keer weer mee willen doen. Omdat ik het zo enorm naar mijn zin heb gehad, heb ik weinig voorbehouden of we volgend jaar weer een triathlon organiseren. De vraag is vooral hoe we dat weer een beetje beter en groter aan kunnen pakken.

Evaluatie Zoom(wo)man '22

Een paar vragen over de editie van 2022 en ideeën voor die van 2023

Editie 2022

Eerst even een paar korte vragen over hoe je tweede editie van de Zoom(wo)man ervaarde. Je kunt als je niet meedoet doorscrollen naar het tweede gedeelte.
Heb je meegedaan met de Zoom(wo)man?
Welke variant heb je gedaan?

Editie 2023

Heel graag zou ik ideeën en suggesties krijgen voor een volgende editie. Hieronder een paar vragen. Voel je vrij om het laatste veld lekker vol te schrijven ;).
Zou je met een volgende editie mee willen doen?
10
Welke varianten zou een volgende editie moeten hebben?
Welk moment in het seizoen zou je het liefst de Zoom(wo)man doen?
Wat voor prijzen zou je een goed idee vinden?
Zou je mee willen helpen met de volgende editie van de Zoom(wo)man?

Tot slot wat losse vragen

Zou je meedoen als de Bananenwinkel vaker (virtuele) evementen organiseert?
Heb je al wel eens een trainingsprogramma/-schema gebruikt (van de Bananenwinkel of andere)?

Dank je voor het invullen van deze vragenlijst.

Na het klikken op verzenden ga je naar terug naar de winkel.

Meer over de Zoomman/woman

Routes ZWM 23

Routes Zoom(wo)man

Routes Tijdens het info-uur op maandag 1 mei om 20u. worden de routes toegelicht. Laatste wijzingen routes: 22-4-23 Zelfs na een aantal keer nafietsen vervelen

Lees verder »

Raggen op de Kragge

Kan gewoon: een rondje op de mountainbike, ideetje krijgen, dat ideetje checken, ideetje uitvoeren. Het hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn. Dus ga ik

Lees verder »

Zoom(wo)man 2023

Als je terugkomt van een fantastische triathlon dan wil je dat ook anderen laten ervaren. Nu zal niet iedereen naar Livigno kunnen of willen, dus

Lees verder »

Lekker door het Brabantse Walhalla, rond de Zoom en Zoommeer, aan het begin van het seizoen. Om uit de winter te komen.

Updates ontvangen

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Kom bij de Bananenclub

De Bananenclub is een club met atleten die ooit wat kochten bij de Bananenwinkel of zij die dat ooit gaan doen. Ben je lid dan ontvang je niet meer dan eens per maand een nieuwsbrief met trainingstips en suggesties. Bovendien krijg je 10% korting op alle volgende aankopen in de Bananenwinkel!